Prečo Oros

Žijeme v konzumnej dobe

My však veríme, že stále existujú ľudia, pre ktorých je kvalita nutnosťou. Rozhodli sme sa ich nájsť a ponúknuť im niečo, čo budú používať aj deti ich detí.

Žijeme v konzumnej dobe

Naša rodina

…bola vždy úzko spätá s nábytkárstvom a toto spojenie sme nechceli narušiť. Preto sme našu firmu vybudovali v špecifickom odvetví interiérových prvkov – Chesterfield sedačkách. Zamilovali sme sa do dizajnu, ktorý má svoje korene v zámkoch anglickej šľachty, ale perfektne sadne aj do súčasných interiérov.

Naša rodina

Zakladáme si na originalite

Nikdy sme nechceli byť súčasťou bludného kruhu: namiesto lacných materiálov používame bukový masív a kvalitnú hovädziu kožu. Namiesto pásovej výroby si zakladáme na originalite: každý kúsok je pripravený podľa predstáv budúceho majiteľa. Štandardnú 2-3-ročnú záručnú dobu nákupných reťazcov sme predĺžili na 15 rokov.

Zakladáme si na originalite

Náš prístup

„Nebude z toho len fiasko?” pýtali sme sa samých seba, keď sme začínali. Najskôr to vyzeralo všelijako – potom však nastal zlom. Stačilo začať počúvať našich klientov, pochopiť ich potreby a navrhnúť riešenie. Náš prístup oslovil prvých záujemcov – a odvtedy rastieme, inovujeme a rozširujeme výrobu.

Náš prístup

Chesterfield sedačky sú našou vášňou. S plnou oddanosťou robíme to, čo milujeme a milujeme to, čo robíme. Vyrábame dlhodobú kvalitu uprostred sveta rýchlej spotreby – aby ste sedeli v pohodlí, nech pre vás život pripraví čokoľvek.

Chcem to vidieť naživo