Zásady ochrany osobných údajov

V tomto dokumente nájdete informácie o tom, ako chránime vaše súkromie: aké údaje získavame, ako ich používame, s kým ich zdieľame a ako môžete spracúvanie kontrolovať.

Kto sme a kde nás môžete kontaktovať

Prevádzkovateľom pri spracúvaní vašich osobných údajov sme my:

GARRUS s.r.o., Hlavná 929/6B Galanta 924 01.

Aké údaje zbierame

Pri poskytovaní našich online služieb získavame o vás nasledujúce údaje:

Údaje pri kontaktovaní

Keď nás kontaktujete, získavame od Vás Vaše meno, telefón a e-mail. Údaje nám slúžia na to, aby sme Vám mohli adresovať našu odpoveď, prípadne na predzmluvné vzťahy.

E-mail pri prihlásení sa na odber nášho newslettra

Za účelom zasielania noviniek a marketingových informácií spracovávame Vašu e-mailovú adresu. Z odberu nášho newslettra sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Systémom na zasielanie newslettrov je Mailchimp.

Ako údaje používame

Údaje, ktoré sme o vás získali, využívame na účely kontaktovania Vás a na zasielanie nášho newslettra.

Ako vaše údaje chránime

Elektronické údaje sú uchovávané v chránenej databáze na serveri, ktorý je pre nás vyhradený. Databázu obsahujúcu osobné údaje chránime pred jej poškodením, zničením, stratou a zneužitím. Zoznam s e-mailovými adresami na zasielanie newslettra sa nachádza na serveroch spoločnosti MailChimp, ktorý k ochrane pristupuje maximálne zodpovedne.

Ako dlho údaje uchovávame

V prípade, ak používame Vaše osobné údaje za účelom zasielania newslettra na Vašu e-mailovú adresu alebo v iných prípadoch, kde ste nám udelili súhlas, uchovávame tieto údaje, kým nám príslušný súhlas neodvoláte.

Kontaktujte nás

Ak by ste mali k tomuto dokumentu akékoľvek otázky, pýtajte sa nás na info@oros-sofa.sk