FAQ – časté otázky

Naša ponuka výrobkov Chesterfield pozostáva z nasledujúcich kategórií:

 • sedacie súpravy,
 • rohové sedačky,
 • kreslá a stoličky,
 • podnožky a leňošky,
 • kreslá a stoličky,
 • moderné sedačky.

Pre každý výrobok si môžete zvoliť ľubovoľné farebné prevedenie a poťahový materiál, či sa už jedná o kožené alebo látkové prevedenie. Sortiment kožených prevedení nájdete v časti Cenník.

Ak by ste chceli vzorkovnicu poťahových materiálov vidieť aj naživo, prosíme, neváhajte nás kontaktovať.

Výrobky Chesterfield ponúkame v týchto poťahových materiáloch:

 • hovädzia celokoža (nájdete v časti Cenník),
 • látka,
 • plyš, semiš,
 • eko-koža.

Ak by ste chceli vzorkovnicu poťahových materiálov vidieť aj naživo, prosíme, neváhajte nás kontaktovať.

Náš TIP: Hovädzia koža si zachová svoju prirodzenú krásu a má najdlhšiu životnosť  spomedzi všetkých poťahových materiálov.

Samozrejme, môžete si u nás objednať aj samostatný kus z hociktorej kategórie výrobkov. Ak si potrebujete poradiť, prosíme, neváhajte nás kontaktovať.

Áno! Všetky výrobky Chesterfield dokážeme prispôsobiť na mieru, či sa už jedná o akýkoľvek rozmer (šírka, výška, hĺbka výrobku, sedacej časti, operadla, atď.).

Ak by ste si potrebovali poradiť, prosíme, neváhajte nás kontaktovať.

Áno! Dokážeme zabezpečiť výrobu aj úplne atypických výrobkov podľa fotiek prípadne nákresov. Konečný dizajn závisí len od Vás, či sa už zaujímate o oblú, tvare U, kruhovitú sedačku prípadne ak Vás napadol originálny dizajn. Ak Vás zaujímajú naše atypické výrobky, inšpiráciu nájdete v časti Referencie.

Áno! Rozkladací systém sa montuje skoro do každého typu pohoviek Chesterfield. Rozkladací systém dodávame spolu s matracom.

Áno! Prepravu zabezpečujeme na celom území Európskej únie, vrátane Slovenska. Príplatok za prepravu sa určuje individuálne v závislosti od vzdialenosti a množstva objednaného výrobku. Ak Vás zaujíma, koľko by Vás stála preprava objednávky, neváhajte nás kontaktovať.

Áno! Nemusíte sa zaoberať so zadovážením ľudí na dvíhanie sedačiek a manévrovanie s nimi. Vykládku objednaného tovaru vybavíme za Vás, ak o to nás požiadate pred expedovaním. Príplatok za túto službu sa určuje individuálne.

Obvyklú dodaciu lehotu máme 6-8 týždňov. V prípade atypických alebo na mieru vyrobených výrobkov sa dodacia lehota môže líšiť od štandardnej, vždy však na to vopred upozorňujeme svojich zákazníkov a stanovujeme presný termín dodania objednávky.

Pre záväznosť objednávky zvyčajne požadujeme zálohu vo výške 50% z celkovej hodnoty objednávky. Doplatok vo výške 50% sa uhrádza až pri/po dodaní objednávky. V odôvodnených prípadoch ale môžu platiť iné platobné podmienky na základe dohody so Zákazníkom.

Na drevenú konštrukciu (bukový masív) sedacích súprav, rohových sedačiek a kresiel poskytujeme až 15-ročnú záruku. Na poťahový materiál poskytujeme 2-ročnú záruku.

Áno, na obhliadku vybraných výrobkov Chesterfield (vždy podľa aktuálnej dostupnosti) máte možnosť v Galante, avšak termín stretnutia si treba vopred dohodnúť telefonicky alebo mailom.

Áno, ak máte záujem o zameranie priestoru u seba, kontaktujte nás a dohodneme si termín stretnutia.

Skutočná životnosť výrobkov závisí od rôznych okolností. Dá sa ale povedať, že pri správnej údržbe môžu vydržať aj vyše 25 rokov. Máme zákazníka, ktorý si už presne takúto dlhú dobu užíva svoju objednávku a je stále nesmierne spokojný.

Pre vytvorenie objednávky budeme od Vás požadovať:

 • fakturačné údaje,
 • typ (názov) a veľkosť výrobku,
 • typ resp. kód poťahového materiálu,
 • počet kusov,
 • prípadné poznámky od Vás.

Po spísaní vyššie uvedených údajov Vám pošleme sumarizáciu objednávky na jej potvrdenie. Po prijatí potvrdenia (písomne alebo mailom) máte platne vytvorenú objednávku, ktorá sa zaraďuje do rozvrhu výroby v okamihu uhradenia zálohovej čiastky (jej zaplatením v hotovosti alebo pripísaním na účet, ak nebolo dohodnuté inak).

Osobne, mailom, telefonicky. Každopádne nás kontaktujte a člen nášho tímu Vás prevedie jednoduchým procesom vytvorenia objednávky.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Napíšte nám!